V současné době má asociace 250 členů, z toho je 152 registrovaných online.

SEZNAM MAJITELŮ FVE (pro zajímavost a tak ten život běží......)

 

Ahoj všem v centrále – možná, že už to také máte, ale pro jistotu přeposílám – dají se tam zjistit zajímavé informace – možná se to bude hodit.
Přeposílejte dál, ať se vidí kdo skutečně vlastní FVE a proč se uzákonila taková nemorální podpora! Proč Česká televize v TV novinách a jiná média lhala, že nejde dohledat kdo jsou skuteční majitelé. Kde je demokracie a objektivita sdělování pravdivých údajů !!! Seznam FVE je na přehledné mapě ČR i s majiteli. Pokud si např. kliknete na město Uherský Brod, objeví se obrovská FV elektrárna 10 MWp (10megawatt peak), která je zde uvedena pod společností DIVALIA a.s. –patřící no? No? No přece p.TOPOLÁNKOVI ! Ale ani p.PAROUBEK nezaostává - má jinou, kde je spoluvlastník, a je o něco větší - jen 3x, 30 MWp. To jsou naši pašáci ‼! – že tak najednou, osobně a nezištně řeší energetickou situaci v naší republice !!!
http://www.elektrarny.pro/seznam-elektraren.php
Pokud Vás problematika Fotovoltaiky zajímá - zde je množství info - a nejen o ní. Klikněte si na Zdroje informací a pak si vyberte adresu, kterou libo a na jděte si co chcete. Hezkou a zajímavou zábavu při zjišťování zajímavých info. (mimo jiné, dá se okamžitě dostat i do Katastru nemovitostí).
Čau.

Seznam