V současné době má asociace 250 členů, z toho je 146 registrovaných online.

Rekreace ve Švédsku, Kilane

Dovolená ve Švédsku-zprostředkovává AHeČR

Vážení kolegové, členové, obchodní partneři,

dovolujeme si Vám nabídnout dovolenou, která by mohla splnit Vaše představy a očekávání. 

Nabízíme Vám ubytování ve Švédsku u jezera Animmen, nedaleko velkého jezera Vanern. V objektu jsou 4 apartmány (letos 3 apartmány plně k dispozici, jeden apartmán je v rekonstrukci). Tato dovolená by byla atrakcí především pro rybáře, povolenka je levná, přijde asi na 450,- Kč a je na měsíc. Dají se zde chytit pěkné úlovky: štiky, okouni, mnici, úhoři a spousty dalších ryb. Pro ,,nerybáře je možné ze stanoviště Kilane vyjíždět na poznávací výlety, plavby lodí (informace v 15 km vzdáleném městečku Mellerudu.) Adresa: Snacke, Kilane 193, Švédsko.
 

klikněte do mapy pro zobrazení

Malý přehled ubytovací kapacity:

Apartmán č .1 (dále AP1) po rekonstrukci

a) obývací kuchyň - plně vybavená, obývací kout s posezeními, kuchyńský stůl pro 6-8 osob, nová kuch.linka, elektrický sporák, mikrovlnka, lednice s mrazící částí. Vše je vidět ve fotogalerii.
b) velká ložnice - zde je 5 - lůžek
c) malá ložnice - 2 lůžka - manželská postel 
d) sprchový kout s , WC 
e) chodba- skříně s úložným prostorem, kout na odkládání obuvi a šatstva 
f) na balkoně-součást apartmánu, je příjemné posezení a výhled g) filetárna, mražák na ryby v suterénu, pračka, sprchy v suterénu, jsou součástí apartmánu, v suterénu jsou též prostory pro odkládání rybářského načíní, kanystrů s benzinem a podobně  

Apartmán č. 2 (dále AP2) po částečné rekonstrukci

a) kuchyňka, plně vybavená, elektrický sporák, mikrovlnka, velká pracovní plocha s nerez dřezy, součastí jsou dvě menší lednice (s malými mražáčky), jedna je v kuchyňce, druhá v obývací ložnici. Kuchyńka je útulná s příjemným posezením. 
b) obývací ložnice s lůžkovou kapacitou - 2-4 osoby, velice útulné, domácí prostředí s vybavením, které nabízí příjemné chvíle odpočinku 
c) ložnice pro 4 osoby, 2 patrové postele, součastí ložnice jsou 2 skříně s úložným prostorem 
d) obývák - příjemné prostředí k posezení pro velkou společnost, v případě potřeby 2 lůžka na spaní. 
e) WC, umývárna, 2 sprchy jsou v suterénu, samozřejmě, součástí celého objektu je i teplá voda (velký bojlér) 
f) prostorná chodba- zabudované skříně s úložným prostorem 
g) v suterénu k dispozici, filetárna, mrazící box, prostory k uložení různého náčiní, v případě potřeby je zde funkční pračka.

Apartmán č. 4 (dále AP4) po částečné rekonstrukci 

a) útulná, plně vybavená kuchyńka, součástí je lednice, mikrovlnka, nerezové dřezy a elektrický sporák u AP2 a AP3 jsou součástí kuchyńského prostoru zabudované skříně na suché potraviny (spíže), u AP1 je spíž v kuchyńské lince, lednice je veliká, takže prostor na ukládání potravin je dostatečný. 
b) obývací ložnice - 2-4 lůžka, velice příjemné, rodinné vybavení, které je účelováno k odpočinku. 
c) ložnice- 4 lůžka, 2 patrové postele, útulný pokojík s dvěma skříněmi s úložným prostorem 
d) obývák - příjemné rodinné prostředí, posezení pro větší množství lidí, v případě potřeby 2 lůžka na spaní 
e) WC, umývárna - 2 sprchy jsou k dispozici v suterénu (teplá voda) 
f) prostorná chodba se skříněmi s úložným prostorem 
g) v suterénu jsou k dispozici-filetárna, mrazící box, úložné prostory pro náčiní, pračka,

Apartmán č. 3 (dále AP3) v současné době v rekonstrukci, bydlí zde správce objektu.

Praktické rady a informace:
Tento objekt není určen pouze pro rybáře, ale je možné využít objekt k ubytování a jako stanoviště k turistickým - poznávacím výletům . Jsou zde neomezené možnosti výletů, tzv. ve vlastní režii. V blízkosti je kanál, kde můžete využít nabídek-plavby, které vás mohou závést až do Norska. Na vyžádání vás ,,navedeme" na prezentace, kde se budete orientovat v možnostech tohoto charakteru. Plavby na jezeře Animen, jsou pro nás snadno dostupné, máme k dispozici velkou motorovou loď až pro 8 lidí. v městečku Mellerud - dostupnost asi 16 km, můžete nakoupit vše potřebné, včetně benzinu do lodí. Můžete platit kartou, švédskou korunou, v supermarketu i eurem. Jinak pokud budete využívat jen ubytování a krásy okolí, je lepší si vzít potraviny z domova, některé potraviny ve Švédsku jsou až o 50% dražší než u nás. Další město Amál, spádově dostupné asi 50 km, velice krásný přístav u jezera Vanern.
Přílohou této nabídky k rekreaci do lokality SNACKE-KILANE 193, ŠVÉDSKO, je fotogalerie s popisem a provozní řád apod.


FOTOGALERIE


Věříme, že uvítáte ve Vaší těžké práci příjemnou změnu a využijete této možnosti.

pro letošní rok je možnost využít ubytovací kapacitu červenec, srpen, září, v případě pěkného počasí ještě říjen. Individuelní termín je potřeba telefonické konzultace-606 646 426, p. Adamová, nebo emailem: hydroenergetici@centrum.cz 

Ceník apartmánů: 
1 Apartmán (není důležitý počet osob) 1.200,- Kč jedna noc, každý apartmán má svoje ele hodiny na odpočet spotřeby elektřiny za svého pobytu, na začátku a po skončení pobytu se zanese do knihy stav elektroměru a spočítá se celková spotřeba na AP, (sazba 10,- Kč na kWh) a platí se hotově, nebo na účet družstva Kilane - pokyny jsou na místě ubytování.

Ozvěte se, pokud budete chtít podrobnější informace.

za AHeČR A DRUŽSTVO KILANE

zdraví
Alena Adamová