V současné době má asociace 250 členů, z toho je 170 registrovaných online.

PŘÁNÍ VŠEM PŘÁTELŮM A KOLEGŮM Z OBLASTI HYDROENERGETIKY

                                            

Výsledek obrázku pro krásné vánoční přání zdarma

Milí přátelé vody a hydroenergetiky, milí kolegové, výrobci, členové AHeČR.

Přejeme Vám krásné vánoční svátky, mnoho pohody a štěstíčka, což jsou mnohdy právě ty chvíle s rodinou u dobrého jídla a pití.

Tento rok k nám výrobcům elektřiny z vody, byl často nemilosrdný, jak formou vývoje počasí, tak vývoj a tvorba cen na trhu s elektřinou. Hydroenergetika, provozování MVE je dřina a starosti, hoďte to,,za hlavu“ buďte hlavně hodní a laskaví na své blízké, ale neposledně,,na sebe“, a příští rok budeme zase odolávat všem nástrahám, ale společně to zvládneme.

Jsme tady pro Vás, když budete potřebovat poradit, budeme Vás informovat o všem, co pro Vás bude důležité a co Vám pomůže vše zdárně vyřešit. V tomto přání je mnoho optimismu, ale to je záměr, starosti a potíže budeme řešit, tak jak budou přicházet.  Přejeme si, aby jich bylo co nejméně, aby ten rok s magickými čísly:

2020 jsou dvě dvacítky, které dohromady dávají čtyřku (2 + 0 + 2 + 0 = 4). Vrátí se některé staré věci k dořešení a také nastane šance něco uzavřít či dovršit z minulosti. Tento rok bude přát tvůrčím činnostem, řemeslům, budovatelům v různých sférách. Vhodný bude i k získání nových dovedností a učení se. S patřičnou pílí a elánem lépe zvládneme nastávající změny a vybudujeme stabilní základy do budoucna.

 

….co dodat, jen že to ,,ZVLÁDNEME“!!

PŘEJEME

za celou radu AHeČR a prezidenta spolku,

Ing. Zdeňka Nováčka

vyřizuje a ze srdce přeje krásnéééééé vánoce

Alena a Roman Adamovi

Řeka, Voda, V Zimě, Whirlpool