V současné době má asociace 250 členů, z toho je 170 registrovaných online.

Pozvánka na konferenci Share your Energy (Nauč se sdílet tvoji energii..) 16.října 2019 v Praze -případná registrace viz. níže.....

 Dobrý den, paní Adamová!

 

Rád bych pozval všechny vaše členy na konferenci, která se koná v Praze dne 16.10. tohoto roku a jmenuje se Share your Energy (Nauč se sdílet tvoji energii)

 

Konference je zaměřena na moderní energetiku, a  já bych rád pozval kohokoliv, koho zajímá moderní pohled na energetiku, trvalou udržitelnost, investice do  obnovitelných zdrojů a moderní architektura – s důrazem na udržitelnost a nové koncepce.

 

Dopředu avizuji, že se jedná o konference, kde se bude mluvit o blízké budoucnosti o koncepci, kam bude nebo již směřuje energetika evropská. Nečekejte tedy téma na údržbu, dotace nebo legislativa.

Všichni víme, že dříve či později bude docházet ke generační výměně majitelů vodních elektráren a tato konference by měla otevřít nové generaci přemýšlet, jakým směrem půjdou investice tohoto oboru. Možná se Vám zdá z médií, že nám zvoní hrana, ale já si dovolím tvrdit, že nikoliv.

 

Kdo se bude chtít zúčastnit, ať se mi ozve!

 

Odkazy níže:  www.shareyourenergy.eu

SYE2019podpis

Jsem s pozdravem a Obnovitelný Nazdar

 

Jakub Vrbata

Výkup z obnovitelných zdrojů,

Share your Energy

+420 778 727 108

jakub.vrbata@nanoenergies.cz

Nano Green s. r. o. & Digital Energy Services s.r.o.

člen skupiny Nano Energies

DRN – Národní 135/14, Praha 1, 110 00

www.nanoenergies.cz

www.shareyourenergy.eu

 

SYE2019podpis

 

cid:image002.png@01D45A37.DED74CE0